Egy győzelem, egy vereség Nyíregyházán

A Serülő Lány Regionális Bajnokság ötödik fordulójában két mérkőzést játszott a DSC-SI csapata. Mezei Dóra és Karácsony Kinga együttese 1-1-es mutatóval zárt a nyírségi alakulatok ellen.

OSB regionális bajnokság 5. Forduló – 2022.02.19. Nyíregyháza

Debreceni Sportcentrum Sportiskola – NYÍKSE TŰZVIRÁGOK U14 64-49  (16-9, 8-18, 21-7, 19-15)

DSC-SI: Neuwirth N. 32/3 , Szántai Sz. 18 , Szatmári N. 12 , Fekete F. 2, Holopovics -, Ilyés -, Ráthonyi -, Földi -, Nyitrai -, Rápolti -.

Karácsony Kinga: Az első mérkőzésünk jól sikerült , mindenki lelkesen játszott , jól megoldottuk a támadásokat , sok indítás kosarat szereztünk , védekezésben szépen fel tudtuk venni az embert és megakadályoztuk az ellenfél gyors támadásait, kiemelkedő teljesítmény volt Neuwirth Nóra 32 dobott pontja.

Debreceni Sportcentrum Sportiskola – Nyíregyházi Kosársuli B 39-54 (3-20, 10-15, 18-10, 8-9)

DSC-SI: Szántai Sz. 16 , Neuwirth N. 15, Szatmári N. 6, Holopovics P. 2, Fekete -, Ilyés -, Ráthonyi -, Földi -, Nyitrai -, Rápolti -.

Karácsony Kinga: A második mérkőzésünket fél óra elteltével kezdtük, ami sajnos az első negyed teljesítményén meg is látszott. A lányok az „öltözőben maradtak” fejben, nem volt senki aki a hátára vette volna a csapatot, sok volt az eladott labdánk, nem tudtunk palánk alatt sem támadásban sem védekezésben érvényesülni, de az első negyedtől eltekintve a meccs további részében „visszatértünk”, mind a támadó játékunk – mind a védekezésünk feljavult, tudtunk indítás kosarakat szerezni, sok lepattanó labdát szereztünk. Jó úton járunk, folytatjuk a munkát tovább.

Edzők: Mezei Dóra és Karácsony Kinga