A DEAC Kosárlabda Akadémia Kelet-Magyarország legnagyobb utánpótlás-műhelye, 2020. január elsejétől pedig országos szinten a három kiemelt kosárlabda akadémia egyike. A Debreceni Kosárlabda Akadémia Nonprofit Kft. munkatársat keres az alábbi pozíciókba:

Sportszervező:

Főbb feladatok, munkák:

  • sportesemények teljeskörű megszervezése az ajánlatírástól a lebonyolításig,
  • napi szintű kommunikáció és együttműködés az irodai munkatársakkal, technikai vezetőkkel, és a vezetőséggel,
  • a hazai rendezésű sportesemények kifogástalan szervezése,
  • a kosárlabda sportágat népszerűsítő programok szervezése,
  • részvétel sportági edző- és képzőtáborok szervezésében, lebonyolításában,
  • belső és külső továbbképzések szervezése,
  • a lebonyolított sportesemények pénzügyi elszámolása,
  • kapcsolattartás a szövetséggel, más sportszervezetekkel,
  • változatos ad hoc jellegű feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • MS Office (excel, word, powerpoint stb.) megfelelő szintű ismerete,
  • kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • gyors, lendületes, hatékony munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi jellegű munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkaidő
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztonságos, stabil háttér
  • profi munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő sportszervezetben
  • lendületes, fiatal csapat

Állás típusa:

Teljes munkaidő

Állás területei:

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Munkavégzés helye:

Debrecen

Szükséges tapasztalat:

min. 1-3 év releváns szakmai tapasztalat

Fényképes önéletrajzot várunk minden jelentkezőtől a hello@debka.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő:

  1. november 20.

Főállású vezető videóelemző:

Elvárások:

  • Kosárlabda edzői végzettség – szakedzői előny
  • Videó vágással/elemzéssel kapcsolatos legalább 3 év tapasztalat (Nb1A vagy Nb1 B szint/ akadémiai szint)

Előny:

Nac Sport program használata

Feladatok:

  • Az akadémia mérkőzéseinek irányított elemzése
  • Játékosok elemzése/feltérképezése
  • Riportok készítése a szakmai vezetés részére
  • Részvétel meetingeken, továbbképzéseken
  • Kijelölt mérkőzések személyes megtekintése
  • Önképzés