Gazdasági asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • Gazdasági vezető napi munkájának támogatása
  • Gazdasági kimutatások, beszámolók készítése
  • Költségvetés tervezése, negyedéves jelentések elkészítése
  • Üzleti vagy szervezeti projektek pénzügyi, számviteli, adózási kérdéseiben való közreműködés
  • Könyveléssel való napi kapcsolattartás
  • Bérszámfejtési folyamat támogatása
  • Beérkezett szállítói számlák kezelése
  • Kimenő számlák kezelése
  • Szállítói, vevői egyenlegek figyelése
  • Utalások rögzítése
  • Tárgyi eszköz elszámolások vezetése, leltározásban való közreműködés
  • Adminisztratív feladatok elvégzése, pályázati elszámolások készítése, abban való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség – pénzügy számvitel BA vagy számvitel MA
  • minimum 1-3 év szakmai, gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás, diszkréció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, PowerPoint),
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • monotonitás tűrés

Előnyt jelent:

  • Önállóság a munkavégzésben
  • Rugalmasság, terhelhetőség, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó probléma felismerő és megoldó készség
  • Sportgazdaság területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Kihívásokkal teli, sokszínű, felelősségteljes feladatok
  • Teljes munkaidő, hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye: Debrecen